Akce ZŠ-příspěvky

Adaptační kurz - 6. třída

Ve dnech 11. – 13. září se žáci 6. třídy zúčastnili Adaptačního kurzu, který měl dětem umožnit přestup na II. stupeň základní školy. Cílem kurzu bylo zároveň sblížení s novými spolužáky a učiteli, zdokonalení se ve vzájemné spolupráci, upevnění vztahů a vytvoření třídních pravidel.

Slavnostní přivítání prvňáčků

V pondělí 4. září 2017 proběhlo slavnostní přivítání 21 prvňáčků. Spolu s jejich rodiči je ve třídě přivítal pan ředitel Mgr. Tomáš Johanovský a jejich třídní učitelka paní Mgr. Iva Sluková. Hostem byl i pan starosta Jiří Hauzer, který jim předal dárky a školní pomůcky věnované Městským úřadem.

Volná místa ve školce

Během prázdnin se v naší školce uvolila tři místa. Jestli máte zájem o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání kontaktujte prosím  ředitel školy Tomáše Johanovského, 732 271 081, reditel@zsosecna.cz.

Začátek školního roku

Školní rok začíná v pondělí 4. 9. 2017. Všichni žáci  (kromě žáků první třídy) budou ve škole do 9,45 hodin. Poté mohou přihlášení žáci navštívit školní družinu, ostatní odchází domů. Na stránkách  www.skolaonline.cz je zveřejněn aktuální rozvrh tříd. První týden se žáci I. stupně učí maximálně do 11,50 hodin a žáci II. stupně do 12,35 hodin.

Aktuální ceny obědů

přiloženém souboru naleznete aktuální ceny obědů platné od 1. 9. 2017. Ceny stravného od 1. 9. 2017

Starší příspěvky