Akce ZŠ-příspěvky

Loučení se zimou - barevný den- 12.4.2017

Ve středu, poslední den školy před velikonočními prázdninami, jsme se všichni oblékli do barvy duhy. Rádi bychom přivolali barvičkami jaro a rozloučili se se zimou, ale po prázdninách už víme, že se nám to nepodařilo. Alespoň pro tuto chvíli. Nevadí, zahráli jsme si společně  barevné hry a    hurá na prázdniny.

Velikonoční dílna

V sobotu 8. dubna 2017 se konala v jídelně základní školy tradiční Velikonoční dílna. Děti si zde mohly vyrobit spoustu krásných velikonočních dekorací, které si odnesly domů.

Zápis do 1. třídy

V pátek 7. dubna 2017 se konal zápis do 1. třídy ZŠ a MŠ Osečná. K zápisu se dostavilo 26 dětí, 4 rodiče požádali o odklad, nastoupit by tedy mělo do 1. třídy 22 žáků. Jejich třídní učitelkou bude paní Iva Sluková.

Seznam žáků přijatých do 1. třídy ve školním roce 2017/ 2018

V příloze najdete seznam přijatých žáků. Žáci jsou označeny registračními čísli. Přijatí žáci

Jarní sběr

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Osečná pořádá: Jarní sběr papíru, PET lahví, pomerančové a citronové kůry a vysloužilých elektrospotřebičů.   Vybírat budeme opět na parkovišti před hospodou U Sršně   Ve čtvrtek 6. dubna   ráno:             7:00 – 8:00 odpoledne:   15:00 – 17:00