Školní ulice 63, Osečná

Akce ZŠ-příspěvky

Mezinárodní setkání mladších žáků v Krotoszycích

Mezinárodní polsko – česko – německý tábor pro mladší žáky se konal letos podle dlouhodobého plánu v polských Krotoszycích ve dnech 24. – 26. května 2019. V bohatém programu nechyběly seznamovací i sportovní hry a soutěže, výtvarné činnosti atd. Účastníci akce navštívili  muzeum v městě Legnica, kde mohli obdivovat různé předměty z doby kamenné, bronzové […]
Čtěte více »

Kurz osobnostní a sociální výchovy - 8. třída

Ve dnech 3. – 5. června absolvovali žáci 8. třídy Kurz osobnostní a sociální výchovy, kdy si formou různých sociometrických  a jim podobných aktivit upevňovali své vědomosti o  tom, jak co nejlépe fungovat v kolektivu.
Čtěte více »

Dětský den

Naše škola ve spolupráci s Městem Osečná uspořádala 31. 5. 2019 Dětský den. Součástí dne byla  dětská vystoupení, soutěže pro děti, tombola a občerstvení.
Čtěte více »

Cyklistický kurz

Žáci 7. třídy se ve dnech 27. 5. až 29. 5. 2019 zúčastnili cyklistického kurzu zaměřeného na techniku jízdy  ve skupině, přípravu výletů a na seznámení s drobnými  opravami kol. Kurz se uskutečnil v okolí Máchova jezera.
Čtěte více »

Turistický kurz

Kurz se uskutečnil ve dnech 20. – 22. 5. 2019. Žáci 9. třídy byli ubytováni v chatě Hubertka. Kurz byl zaměřen na zvládnutí základů topografie, přípravy výletů, používání GPS navigace, techniky chůze s holemi atd.. I přes deštivé počasí jsme zvládli všechny naplánované aktivity a pobyt v nádherném prostředí Jizerských hor si užili.             
Čtěte více »

Starší příspěvky