Akce ZŠ-příspěvky

Florbalový turnaj - elévové

V sobotu 4. 11. 17 se v tělocvičně naší školy uskutečnilo první kolo florbalového turnaje elévů (žáků narozených 2007 a mladších). Zúčastnilo se 7 družstev (z Liberce, Českého Dubu, Dolního Bousova a po dvou z Hodkovic a z Osečné ). Naši nejmladší florbalisti se umístili na 1. a 6. místě.

Sběr podzimní

Tento víkend spadnou se stromů poslední kaštany a žaludy, to znamená, že bude sběr. Sběr bude ve středu 25. října od 7:00 o 8:00 a od 15:00 do 17:00 u Růžičkovy stodoly Vybírat budeme:  kaštany a žaludy (mohou být smíchané) starý papír (mimo papírových trubek) léčivé byliny a plody šípku pomerančovou a citronovou kůru PET […]

Adaptační kurz - 6. třída

Ve dnech 11. – 13. září se žáci 6. třídy zúčastnili Adaptačního kurzu, který měl dětem umožnit přestup na II. stupeň základní školy. Cílem kurzu bylo zároveň sblížení s novými spolužáky a učiteli, zdokonalení se ve vzájemné spolupráci, upevnění vztahů a vytvoření třídních pravidel.

Slavnostní přivítání prvňáčků

V pondělí 4. září 2017 proběhlo slavnostní přivítání 21 prvňáčků. Spolu s jejich rodiči je ve třídě přivítal pan ředitel Mgr. Tomáš Johanovský a jejich třídní učitelka paní Mgr. Iva Sluková. Hostem byl i pan starosta Jiří Hauzer, který jim předal dárky a školní pomůcky věnované Městským úřadem.

Volná místa ve školce

Během prázdnin se v naší školce uvolila tři místa. Jestli máte zájem o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání kontaktujte prosím  ředitel školy Tomáše Johanovského, 732 271 081, reditel@zsosecna.cz.

Starší příspěvky