Akce ZŠ-příspěvky

Lyžařský kurz

V lednu se žáci 7. a 8. třídy zúčastnili týdenního lyžařského kurzu v Bedřichově v Jizerských horách. Kromě výuky běhu na lyžích a sjezdového lyžování byl připraven i bohatý večerní program, takže si žáci kurz nejen díky dobrým sněhovým podmínkám mohli dostatečně užít.

Planetárium a Science show v IQ landii

Páťáci a čtvrťáci si zpestřili páteční dopoledne 19.1.2018  návštěvou Liberce. V planetáriu si osvěžili a doplnili znalosti o naší sluneční soustavě. Ve vědecké show si užili trošku napětí a legrace. Všichni se vrátili spokojení. Kdyby bylo více času, ještě bychom si v IQ landii moc a moc užili.
Čtěte více »

PETky už bohužel ne! Kovy ano!

Ve druhé polovině školního roku nás čekají dva sběry. Jarní a letní. Budeme opět vybírat papír (kromě papírových trubek), vysloužilé elektrospotřebiče, pomerančovou a citronovou kůru a při letním sběru ještě léčivé byliny. Ze seznamu nám bohužel vypadly PETky, které se z důvodu velmi nízké poptávky nebudou vybírat. I letos požádáme město Osečná o příspěvek na […]

Vánoční turnaj ve florbale

V pátek 13. prosince se uskutečnil tradiční předvánoční turnaj ve florbale starších žáků, jehož se zúčastnili děti z Českého Dubu, Kobyl, Žibřidic a Osečné. Pohár získali žáci naší školy.

Vánoční besídka

Základní škola se připojila ve středu 13.12.2017  k akci Deníku Česko zpívá koledy. V odpoledních hodinách se v tělocvičně sešlo dohromady 422 dětí, rodičů a učitelů. Spolu si zazpívali několik vánočních koled.

Starší příspěvky