Akce ZŠ-příspěvky

Cyklistický kurz

Žáci 7. třídy absolvovali ve dne 22. – 24. 5. 2017 cyklistický kurz. Kurz se uskutečni v okolí Máchova jezera.

Turistický kurz

Ve dnech 10. – 12. 5. 2017 se žáci 9. třídy zúčastnili turistického kurzu. Ubytováni byli v horské chatě Hubertka a svou zdatnost si ověřovali v prostředí Jizerských hor.

Závěrečný koncert

V pátek 19. 5. 2017 se aulou naší školy rozezněly tóny klavíru, akordeonů a flétny. Za své vystoupení sklidily žákyně paní učitelky Martiny Vítkové od všech posluchačů velký potlesk.
Čtěte více »

Výsledky zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání

Seznam přijatých dětí 2017 – 2018

Ekologická exkurze - Mokřady Jablonné