Akce ZŠ-příspěvky

Pohádkové Vánoce

Pohádkové vánoční písničky a koledy si zazpívali děti i učitelé ve středu 12.12.2018 ve vyzdobené tělocvičně. Všem, kdo se podílel na náročné přípravě velmi děkujeme.

Zeměpisná olympiáda

V pondělí  a úterý 10. a 11. prosince proběhlo školní kolo dvou kategorií zeměpisné olympiády, při níž si žáci mohli ověřit své znalosti a dovednosti z oblasti geografie.
Čtěte více »

Podzim 2018 očima žáků 5.třídy.

Pozvali jsme naše spolužáky z 1.stupně, abychom se pochlubili výsledky naší práce. Měli jsme připravenou prezentaci nejzdařilejších podzimních fotografií, které jsme ulovili na jedné z hodin výtvarné výchovy.
Čtěte více »

Předvánoční florbalový turnaj mladších žáků

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 se v tělocvičně ZŠ Osečná uskutečnil tradiční předvánoční turnaj žáků 1. – 5. třídy ve florbale. Pořadí: ZŠ Osečná B ZŠ Osečná A ZŠ Kobyly ZŠ Žibřidice

Mikuláš byl ve škole!

Ve středu 5.12.2018 se opět po roce k nám do školy přišli podívat Mikuláš s čerty a andílky. Prošli všechny třídy prvního stupně a zkontrolovali jestli děti po celý rok nezlobily. Hříšníky trošku poškádlili a hodné děti odměnili. Navštívili také i paní kuchařky. Tak zase příští rok. A polepšete se!

Starší příspěvky