Konto třídy ve školním roce 2017-18

sběr 2Konto třídy je celoroční akce pořádaná Spolkem rodičů a přátel školy. Jejím smyslem je pomocí výtěžků ze sběrů pomoci třídám s financováním různých akcí, například exkurzí, kurzů, výletů a podobně.

Během školního roku pořádáme celkem tři sběrové akce a ve čtvrtek 21. června proběhl poslední letní sběr. Tento sběr určil konečné pořadí v soutěži o nejlepší sběrače ve školním roce 2017/18.  Sběrače, kteří se umístili do padesátého místa, jsme pozvali na Tajný výlet s Brontosaurem, na který pojedeme v úterý 26. června. Na tento výlet jsme opět získali příspěvek od města Osečná ve výši 10 000Kč, za který děkujeme.

Během všech tří sběrů jsme za vybírané suroviny utržili celkem 53 334 Kč. Všechny peníze byly připsány třídám na jejich třídní konta. Na třídní konta také přispěl Spolek rodičů a přátel školy celkovou částkou 18 000Kč z členských příspěvků. Stav třídních kont a celkové pořadí je k nahlédnutí zde:

1_trida

2_trida

3_trida

4_trida

5_trida

6_trida

7_trida

8_trida

9_trida

poradi

Kvůli ochraně osobních údajů nemůžeme zveřejňovat jmenné seznamy našich žáků. V seznamech a tabulkách je proto příjmení a jméno nahrazeno počátečními písmeny a číslem žáka.

Úplná evidence celé akce je k nahlédnutí v ředitelně školy. V případě dotazu je také možné zavolat na telefonní číslo 485 179 224 nebo 737 245 227.

Velice děkujeme všem rodičům za pomoc a podporu v akci Konto třídy, která pomáhá financovat třídám jejich akce a aktivity.

Tomáš Vobořil – předseda Spolku rodičů a přátel školy