Letní sběr

Poslední ze tří sběrů v tomto školním roce proběhne ve čtvrtek 21 června a to ráno od 7:00 do 8:00 a odpoledne od 15:00 do 17:00 hodin.

Jako při sběru minulém platí, že z papírového odpadu budeme vážit pouze tříděný sběr (noviny, časopisy a letáky).

Dále budeme vybírat pomerančovou a citronovou kůru a léčivé byliny podle výkupního seznamu firmy Byliny Mikeš.

Je možné odevzdávat i kartonový papír a vysloužilé elektrospotřebiče, ale tyto se bohužel nebudou započítávat.

Stále je možné sběr a to i kovy vozit do sběrny firmy Recyklace Pešta a potvrzení doručit do 21. černa do kanceláře školy.

V pátek 22. června bude zveřejněno pořadí nejlepších sběračů za celý školní rok a prvních 50 dostane pozvánku na tradiční tajný výlet s Brontosaurem.

Platné opatření na ochranu osobních údajů nám neumožňuje zveřejňovat jména našich žáků, proto je a bude jméno žáka nahrazeno číslem pod kterým je žák uveden ve třídním výkazu.

Kliknutím na následující odkazy je možné se podívat na stav konta jednotlivých tříd a na celkové pořadí žáků v hodnocení nejlepších sběračů.

1_trida

2_trida