Školní ulice 63, Osečná

Mateřská škola Osečná

Upozornění

Upozorňujeme zákonné zástupce, že od 3.1. 2018 je možné platit školné za MŠ, družinu, keramiku a logopedii, v kanceláři vedoucí školní jídelny. 6:00- 6:30 7:50-8:10 10:00-10:30 Mimo tyto časy, pouze po telefonické domluvě 485 179 234.

Čtěte více »


Prodloužení provozní doby MŠ

Upozorňujeme rodiče, že  od 3.1. 2018 byla prodloužena provozní doba v „horní“ školce od 6:30 do 16:30 hodin. V odloučené “ dolní“ školce, zůstává provoz jako obvykle do 16:00 hodin.

Čtěte více »


Vánoční besídka

15.12. se v tělocvičně ZŠ konala vánoční besídka dětí MŠ pro rodiče. Letos na téma „Hudební žánry“. Paní učitelky vybraly pro děti hudební skladby od rocku, až po klasiku a děti s chutí tančily, aby maminky a tatínky pobavily. Nejmenší děti třeba pochodovaly, jako vojáci, nebo předvedly kovbojský tanec. Prostřední děti zatančily čertí rockn’roll v […]

Čtěte více »


Mikulášská nadílka

A zase se nikdo nebál! Po obvyklých počátečních rozpacích, kdy se děti mohou schovat za napnutou „andělskou šňůru“ pokud se bojí, se utvořila dlouhá fronta před svatým Mikulášem. Všichni si k němu přišli pro nadílku a třeba i popovídat. Letos si k němu, po svolení dětí mohl, přisednout  i čert a občas zalomcovat řetězem. Nakonec […]

Čtěte více »


Barborka nadělovala!

A zase přišla! Barborka první prosincový týden navštívila obě naše školky. Přinesla dětem maličkou sladkou nadílku, vyprávěla o tom, jak se mají čerti v pekle, protože je prý často navštěvuje. Také moc dobře věděla, kdo ve školce zlobí a kdo je hodný. Děti si s ní popovídaly a zazpívali vánoční písničku. Příště určitě přijde zas.

Čtěte více »


Starší příspěvky