Mateřská škola Osečná

Pečení se Slůňátky

Děti z oddělení Slůňátek si z domova přinesly jablíčko, aby si upekly jablečné měsíčky v listovém těstě. Celá školka voněla skořicí a děti nejen, že ochutnaly,ale také donesli výrobek ochutnat domů rodičům.

Pečení s Koťátky

Koncem října si děti z oddělení Koťátek umíchaly těsto s jablíčky a upekly voňavou buchtu. Po obědě si tedy mohly pochutnat na zákusku.

Slavnost dýní

Poslední říjnový den, přijaly děti ze školky pozvání do cukrárny u Víta. S chutí si vybarvily omalovánky a vydlabaly veliké dýně, které nám teď svítí ve třídě. Každý si odnesl sladkou odměnu v pytlíčku.

Povinná předškolní docházka

Vážení rodiče, vzhledem ke skutečnosti, že od 1.9.2017 je pro předškoláky docházka do mateřské školy povinná, je nutné absenci dětí ve školce omlouvat formou omluvenky. V naší školce můžete využívat předtištěných archů s textem, který pouze doplníte o potřebné údaje. Pokud máte otázky, ptejte se paní učitelek.

Volná místa ve školce

Během prázdnin se v naší školce uvolila tři místa. Jestli máte zájem o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání kontaktujte prosím  ředitel školy Tomáše Johanovského, 732 271 081, reditel@zsosecna.cz.

Starší příspěvky