Mateřská škola Osečná

Seznam žáků přijatých do 1. třídy ve školním roce 2017/ 2018

V příloze najdete seznam přijatých žáků. Žáci jsou označeny registračními čísli. Přijatí žáci

Zápis k předškolnímu vzdělávání

Zápis k předškolnímu vzdělávání se uskuteční ve dnech 2. – 5. 5. 2017. Informace o zápisu 2017 Kritéria pro přijímání dětí do MŠ 2017

Pizzerie ve školce

Dnes si předškoláci z naší školky hrály na pizzerii a upekly si pizzu z papíru. Recept : Natřete papírový talíř barvou v odstínu ‘kečup’, nechte zaschnout a zatím si zacvičte při hudbě, natřete povrch pizzy lepidlem a dolepte papírové ingredience podle své chuti.

Hrajeme si na kuchaře

Děti z oddělení Žížalek si povídají o různých profesích. Podle znaků poznáváme druhy povolání, víme kde pracují naši rodiče a že všechna povolání jsou důležitá. Tento březnový týden si děti hrály na kuchaře a z jedlých surovin vyráběly sušenkové kousátko-lízátko.

Velikonoční dílna

Velikonoční dílna se uskuteční v sobotu 8. 4. od 9,00 hodin v jídelně ZŠ Osečná. Plakát velikonoční dílna 2017

Starší příspěvky