Mateřská škola Osečná

Výsledky zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání

Seznam přijatých dětí 2017 – 2018

Zpívání babičkám k svátku

Ve čtvrtek 11.5. ve čtvrt na tři, na nás čekali členové Klubu seniorů v cukrárně u Škodů. Děti si pro babičky k Svátku matek připravily pásmo básniček a písniček spojených s pohybovým doprovodem. Tančily a zpívaly s chutí a za odměnu dostaly limču a čokoládu. Těšíme se na příště!

Táborák na zahradě školky

Tak jsme se konečně dočkali! Doposud jsme pro špatné počasí nemohli uskutečnit tradiční pálení čarodějničky spojené s opékáním salámu na dvorku školky. Ve čtvrtek 11.5. se počasí konečně umoudřilo, ale protože salám jsme si minulý týden snědli ke svačině neopečený, (právě kvůli počasí), opekli jsme si dnes alespoň chleba. Namazaný máslem a posolený chutnal báječně!

Návštěva u štěňátek

Děti z oddělení Slůňátek se v rámci květnové dopolední vycházky vydaly na návštěvu domů ke kamarádovi Matyášovi. Mají totiž doma štěňata a děti na ně byly moc zvědavé.

Psí návštěvnice

Koncem dubna navštívila děti v naší školce chovatelka se svou psí kamarádkou. Kromě jiného se děti dozvěděly zejména to, jak se chránit při napadení cizím psem. Fenka byla velice trpělivá a děti si ji mohly bez obav pohladit.

Starší příspěvky