Poslední sběr

Poslední ze tří sběrů v tomto školním roce proběhne ve středu 19 června a to ráno od 7:00 do 8:00 a odpoledne od 15:00 do 16:00 hodin.

Jako při sběru minulém platí, že z papírového odpadu budeme vážit pouze tříděný sběr (noviny, časopisy a letáky).

Dále budeme vybírat pomerančovou a citronovou kůru a léčivé byliny podle výkupního seznamu firmy Byliny Mikeš.

Je možné odevzdávat i kartonový papír a vysloužilé elektrospotřebiče, ale tyto se bohužel při sběru nebudou započítávat.

Stále je možné tříděný i netříděný papír a i kovy vozit do sběrny firmy Recyklace Pešta a potvrzení doručit do 19. černa do kanceláře školy.

Nejdéle v pátek 21. června bude zveřejněno pořadí nejlepších sběračů za celý školní rok a prvních 50 dostane pozvánku na tradiční tajný výlet s Brontosaurem, který se uskuteční v pondělí 24. června.

Kliknutím na následující odkazy je možné se podívat na aktuální stav konta jednotlivých tříd a na celkové pořadí žáků v hodnocení nejlepších sběračů bezprostředně po jarním sběru.

1.třída,  2. třída,  3. třída,  4. třída,  5. třída,  6. třída,  7. třída,  8. třída,  9. třída,

pořadí sběračů po druhém jarním sběru

Tomáš Vobořil