Vánoční besídka 2018

I tento rok děti ze školky nadšeně nacvičovaly na vánoční besídku. Paní učitelky pracovaly na rekvizitách a kostýmech a děti se učily choreografii. Konečně v pátek 14.12. děti ani nemohly usnout při odpoledním odpočinku, jak byly natěšené. V 16:00 již byla zaplněná tělocvična rodiči a příbuznými a mohlo se začít. Letos na téma písničky z pohádek. Diváci mohli vidět malé čarodějnice Saxany, malé Popelky s princi a nebo loupežníky Lotrandy. Na závěr se dětem opět podařilo přivolat anděla s plnými koši dárků, které si mohly odnést domů. Děkujeme Městskému úřadu Osečná za finanční dar ,díky kterému mohl anděl i letos pořídit dárky na vánoční besídku. Děkujeme také „našim“ rodičům za spolupráci a přejeme úspěšný rok 2019.