dehaze

Nejnovější aktuality

Kočička

Dnes děti měly hodně práce. Nejdříve si speciálními houbičkami potiskly papír s ťapičkami, oušky a ocáskem. Potom z novin vystřihly hlavu a tělo. Z barevného papíru vystřihnout oči a nos a vše pečlivě nalepit na barevný papír. Vše se povedlo a vznikly krásné kočičky.

čtěte více

Co se děje u prvňáčků v družině

Děti si malují obrázky, pracují se stavebnicí a učí se nové hry v tělocvičně.

Výtvarka

Každé pondělí se s dětmi z druhé třídy scházíme na "Výtvarce". Budeme využívat různých výtvarných technik. Děti jsou šikovné. Dnes jsme malovali vidličkou a vznikly nám krásné pandy.

V lese

Dnes jsme byli v lese a děti se věnovaly oblíbené činnosti, stavění domečků pro zvířata.

čtěte více

Výtvarné činnosti ve školní družině

Při školní družině pro tento rok vznikl výtvarný kroužek. Je určen dětem z druhé třídy. Přihlásilo se 13 dětí a jsou moc šikovné. Dnes jsme zkusili "vidličkové malování" a moc se jim to povedlo.

Všechny aktuality