Ve dnech 12.-14. června proběhlo na naší škole setkání partnerských škol z Polska a Německa. Kempu se účastnilo 30 žáků z 1. stupně společně se svými učiteli. Během pátečního odpoledne se děti zapojily do seznamovacích her v tělocvičně a také proběhlo sportovní utkání se zajímavými disciplínami. Děti byly jako vždy ubytovány v našich chatičkách. Sobotní dopoledne děti kvůli nepříznivému počasí trávily společnými dílnami ve škole. Vyráběly z korálků, hrály deskové hry, stavěly puzzle, kreslily. Poté se ještě rozdělily do skupin a v tělocvičně si vybraly sport, který společně hrály. Někdo volejbal, kluci fotbal, florbal nebo badminton. Odpoledne se celá výprava vydala nejdříve na točenou zmrzlinu a pak došla na Kundratickou lávku, kde se mohly podívat na tradiční přejezd přes rybník na kole a trakaři, zatančit si s Honzou Popletou a také si projít pouť. Večer se nesl v duchu diska v jídelně, a protože měli všichni ještě spoustu energie, roztancoval se celý parket na Just dance, který nám přišly zatančit i naše bývalé žákyně. Děkujeme všem zúčastněným a také našim paním kuchařkám za výborné obědy a přípravu občerstvení.