Základní Škola a Mateřská Škola Osečná

Mateřská škola

Dne 6.12 2023 se v tělocvičně ZŠ konala Tříkrálová besídka mateřské školy. Po dvouleté nucené přestávce, mohly děti opět rodiče a sourozence pobavit svým vystoupením, tentokrát na cirkusové téma. Diváky roztleskali cvičení tygři, medvědí, hadi, klauni, pejsci, akrobaté a provazochodkyně. V závěru za dětmi přiletěl anděl s dárky, které si děti odnesly domů. Děkujeme Městu Osečná za zajištění odměn pro děti.

Informuji Vás, že v době od 23. 12. 2022 do 2. 1.  2023 bude přerušen provoz mateřské školy. Školka bude opět otevřena v úterý 3. 1. 2023.

V Osečné 31. 10. 2022

Mgr. Tomáš Johanovský, ředitel školy

Z důvodu zvyšujících se cen potravin platí od od 1.9. 2022 nový ceník stravného.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

Reg. č.   ZZMŠ/1/2022