dehaze

Nejnovější aktuality

Zápis do mateřské školy

Ve dnech 3. 5. – 15. 5.  2021 proběhne zápis k předškolnímu vzdělávání do Základní školy a Mateřské školy, Osečná, okres Liberec, příspěvková organizace. Zápis se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Zápis spočívá v odevzdání žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání a dalších přihlašovacích formulářů ve stanovené dny.

Podání žádosti je možné doručit těmito způsoby:

1.         do datové schránky školy (6r7qyp),

2.         e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!), poslat na email: reditel@zsosecna.cz

3.         poštou, doporučeným dopisem

4.         osobní podání – je nutné si telefonicky dohodnout termín převzetí žádosti (telefon 485   179 224)

K zápisu je nutná řádně vyplněná žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání, přihláška dítěte k zápisu do mateřské školy, potvrzení pediatra, kopie rodného listu dítěte. Uvedené dokumenty si mohou rodiče stáhnout ze stránek naší školy.

Rodiče dětí, kteří podali žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání, budou vyrozuměni do 30 dnů od podání žádosti o výsledku řízení.

Při rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ se vychází z kritérií stanovených ředitelem školy.

Mgr. Tomáš Johanovský

Distanční vzdělávání

Z důvodu uzavření školky přechází děti v posledním roce předškolního vzdělávání na distanční výuku, která je pro ně povinná.

Bližší informace obdrží rodiče emailem.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

Uzavření školy

Od pondělí 1. 3. 2021 bude z důvodu vládních opatření škola pro  žáky ZŠ a děti v MŠ uzavřena. Žáci všech ročníků ZŠ a děti v posledním ročníku MŠ mají nařízenou  distanční výuku. O termínu otevření školy budete včas informováni.

Aktuální informace k ošetřovnému - Česká správa sociálního zabezpečení (cssz.cz)

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu,  bude poskytována péče na základních školách ZŠ, 5. května,  Liberec,   ZŠ  a MŠ „Motýlek“, Liberec, Broumovská.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

čtěte více

Péče o lesní zvěř- modrásci

Děti z oddělení modrásků se vydaly do lesa ke krmelci.Donesly tam zvířatům nějaké dobroty.

Pokus modrásků se sněhem

Modrásci dělali pokus. Venku za oknem pozorovali tác s předměty, které nechali zapadat sněhem. Pak odstranili předměty a sledovali, jak sníh vykreslil jejich obrysy.

Všechny aktuality

Naše MŠ