dehaze

Mateřská škola

Nejnovější aktuality

Povinná účast na testování

Informuji Vás, že testování dětí v karanténě proběhne v úterý 20. 10. 2020 od 10,30 hodin před budovou školy.


Dle sdělení KHS Liberec (mimořádného opatření ministra zdravotnictví č.j. MZDR 40555/2020-1/MIN/KAN ze 24. září 2020, čl. II, bod 2 a 4 se s účinností od 25.9. 2020 do odvolání) nařizuje provést  všem osobám, včetně dětí bez ohledu na věk, kterým byla nařízena karanténní opatření, v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou, nejpozději do 10. dne, RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2. Provedení testu je tímto opatřením nařízeno všem osobám v karanténě bez rozdílu. Mimořádné opatření nepřipouští možnost volby a individuálního rozhodování u koho test provést a u koho nikoli. 

S pozdravem    Tomáš Johanovský 

čtěte více

Rozdělení tříd

Informujeme Vás, že od 15. 10. 2020 jsme třídu nejstarších dětí (červenáčci) přesunuli do prostor školní družiny. Dojde tak k úplnému oddělení  tříd. Děti z jednotlivých tříd se během dne nesetkají. Toto opatření bude platit do doby, než se do školy vrátí  žáci I. stupně.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

čtěte více

Termín odběrů

Vážení rodiče,
informuji Vás, že odběry na vyloučení nemoci Covid 19 budou provedeny v sobotu 3.10.2020 v 9:15 hodin před budovou MŠ v ulici Školní 63.Tato informace se týká pouze dětí, kterým byla nařízena karanténa.

Prosím zavolejte nám, že jste informaci četli. Tel.: 732 271 081

Tomáš Johanovský, ředitel školy

čtěte více

Pozitivně testované dítě

V mateřské škole v ulici Školní 63 bylo jedno z dětí pozitivně testované na Covid 19. Následně byla 38 dětem a 3 učitelkám nařízena  preventivní karanténa. Provoz mateřské školy v ulici Českolipská 72 zůstává bez omezení.

Tomáš Johanovský, ředitel ZŠ a MŠ Osečná

čtěte více

Rozloučení s předškoláky 2020

I letos proběhlo rozloučení s předškoláky. Akce se konala v srpnu na školkovém hřišti, kde na děti čekaly různé úkoly, soutěže a dovednosti. Děti úkoly plnily společně s rodiči. Po splnění všech úkolů, byly děti ošerpovány a pasovány na školáky. 

čtěte více
Všechny aktuality

Naše MŠ

nasems_online Vstoupit na stránku