Mateřská škola

Dne 12.6. se v naší školce konalo slavnostní šerpování budoucích prvňáčků. Rodiče se přišli podívat na vystoupení, které si pro ně děti připravily. Slavnostního šerpování se i letos ujal pan starosta, který také předal dětem dárky z finančního daru města.

V pátek 14.6.2024 se všechny děti z naší školky vydaly velkým autobusem na dlouhý výlet na zámek Grabštejn. Užily si svačinku na piknikové dece, prohlídku zámku, divadelní představení v zámeckém sále, také oběd na dece v zahradě zámku a nakonec si odnesly také svůj díl z truhly s pokladem.

Dne 7.6. 2024 se opět ve školce v Osečné konal tradiční piknik rodičů a dětí z naší školky. Rodinné týmy plnily připravené úkoly, děti nakupovaly za nasbírané knoflíky v knoflíkovém krámku a k dispozici byl portrétovací koutek, kde děti kreslily svoje rodiče. Děti si také mohly pomalovat hrneček, anebo textilní tašku. Také tentokrát se společný stůl prohýbal pod dobrotami, které maminky pro děti napekly. Moc děkujeme všem návštěvníkům za vytvoření krásné atmosféry a příjemně strávené odpoledne.

ZŠ a MŠ Osečná | Mateřská škola