dehaze

Nejnovější aktuality

Zakrytí dýchacích cest

Informujeme Vás, že od 1. 3. 2021 je ve škole pro žáky povinné zakrytí dýchacích cest minimálně zdravotnickou obličejovou maskou (zdravotnickou rouškou) nebo obdobným prostředkem naplňujícím minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC. Není možné použivat roušky látkové.

Doporučuji dítě denně vybavit dvěma rouškami pro možnost jejich výměny.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem                            Tomáš Johanovský, ředitel školy

Úspěch!

I v době omezení, zákazů a distanční výuky lze vyhrát ve škole medaili.

Naše žákyně 4. třídy Šárka se umístila na třetím místě mezi všemi úspěšnými řešiteli testů Alf ze všech škol z celé naší republiky.

Jako odměnu Šárka dostala od společnosti Ucimesehrave.cz diplom a stavebnici programovatelného robota.

Je to již dlouho, co jsme ve škole měli takový úspěch.

Šárce gratuleme a děkujeme.

Tomáš Vobořil

Přihlášení k testům Alf

Pokud vám nejde se přihlásit k testům Alf, pak prosím použijte nový odkaz přihlašovací stránky:

Pokud ani to nepomůže, tak prosím otevřete tento odkaz v prohlížeči Google Chrome.

Další možností je otevřít přihlašovací stránku v anonymním režimu (in private).

Za potíže se omlouváme, vše řešíme s provozovatelem stránek.

Tomáš Vobořil

Veřejný ochránce práv - ombudsman

V příloze naznete léták určený dětem, který Vás seznámí s působností veřejného ochránce práv.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

Organizace vzdělávání od 8. 2. 2021

Od pondělí 8. 2. 2021 bude výuka pokračovat tak, jako před jarními prázdninami. Do školy nastoupí pouze žáci 1. a 2. ročníku. Ostatní ročníky zůstávají doma na distanční výuce.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

Všechny aktuality