dehaze

Nejnovější aktuality

Ceník stravného od 1. 9. 2022

Z důvody zvyšujících se cen potravin platí od 1. 9. 2022 nový ceník stravného.

čtěte více

Organizace začátku školního roku, pomůcky.

Školní rok začíná ve čtvrtek 1. 9. 2022. Výuka bude probíhat do 10,00 hodin. Všichni žáci, kteří se stravují ve školní jídelně jsou na oběd 1. 9. 2022 přihlášeni. Jestli na oběd tento den jít nechtějí, musí si ho dopředu odhlásit.

Pro všechny žáky I. stupně je zajištěna školní družina.

Slavnostní přivítání prvňáčku za účasti rodičů proběhne od 8,10 hodin v učebně 1. třídy.

Výuka vaření - 6. třída

Žáci 6. třídy zakončili výuku vaření slavnostním rautem. Během celého školního roku se žáci učili základům přípravy teplé a studené kuchyně pod vedením paní učitelky Marie Guričanové.

Zájezd s Brontosaurem

V úterý 28. 6. 2022 se 50 nejlepší žáků ve sběru papíru a bylin zúčastnilo tajného výletu. Nejprve jsme navštívili rozhlednu Růženka, poté si prohlédli Indiánskou vesničku a nakonec jsme se projeli na loďkách Edmundovou soutěskou v Hřensku. Počasí nám přálo a všichni si to moc užili.

Zájezd se uskutečnil jako završení letošního ročníku soutěže Brontosaurus. Na akci finančně přispělo Město Osečná.

Sběry a "Konto třídy"

Ve třech sběrech během tohoto školního roku jsme vybrali celkem 18 549kg papíru, 480kg kaštanů a pomerančovou kůru v hodnotě 907Kč. Veškeré utržené finanční prostředky ve výši 31 083Kč byly společně s členskými příspěvky připsány třídám na jejich třídní konta.

Z nich třídy čerpají prostředky na uhrazení nákladů svých třídních akcí jako je doprava autobusem, vstupné, potraviny, občerstvení nebo drobné dárky.

Padesát nejlepších sběračů dostane pozvánku na "Tajný výlet", který se uskuteční v úterý 28. června. Veškeré náklady tohoto výletu budou hrazeny z příspěvku Města Osečná.

Děkume všem rodičům, že pomáhají našim žákům ve sběrové činnosti.

Tomáš Vobořil

Všechny aktuality