dehaze

Nejnovější aktuality

Pomůcky pro školní rok 2021/ 2022

V příloze naleznete seznam pomůcek pro jednotlivé třídy.

Konto třídy

I  v tomto covidem poznamenaném školním roce jsme udrželi akci Konto třídy při životě. Uskutečnily se dva sběry. Při prvním sběru v prosinci jsme vybrali 6 800kg tříděného papíru a 641kg kaštanů a žaludů, při druhém sběru v červnu to bylo 4 900kg papíru. Mnozí rodiče sběr dovezli do sběrny Kovošrotu ve Vilové ulici v Liberci. Povedlo se vybrat přes 20kg pomerančové a citronové kůry. Bohužel jsou výkupní ceny papíru oproti předchozím rokům velmi nízké. I tak bychom nejlepší sběrače pozvali na Tajný výlet, který uskutečníme na začátku příštího školního roku. Níže jsou uvedeny stavy konta jednotlivých tříd.

Tomáš Vobořil

Sběr ve čtvrtek 17. června ráno v 7:00 - 8:00 a odpoledne v 15:00 - 16:00

S polevující pandemií coronaviru se probouzí   akce "Konto třídy" kterou organizuje náš Spolek rodičů a přátel školy. Proto se ve čtvrtek 17. června uskuteční sběr papíru a pomerančové kůry a léčivých bylin. Vybírat budeme veškerý papír (časopisy, letáky, noviny i kartónový papír) ráno od 7:00 do 8:00 a ještě odpoledne od 15:00 do 16:00 před kabinami sportovního oddílu u fotbalového hřiště. Veškerý zisk ze sběrů je připisován jednotlivým třídám ne jejich "Konto třídy" ze které si třídy hradí náklady na své akce. Nejlepší sběrače pozveme na tajnou výpravu zájezdovým autobusem, kterou ale uskutečníme začátkem příštího školního roku. Tato výprava bude zcela hrazena z příspěvku kulturní komise Města Osečná.

Tomáš Vobořil

čtěte více

Výsledky voleb do školské rady

Na základě voleb konaných 25. 5. 2021 byla ustanovena nová školská rada ve složení:

zástupci zákonných zástupců:

Jana Špuláková

Jitka Hlopková

zástupci zřizovatele:

Marie Guričanová

Mgr. Josef Váňo

zástupci pedagogů:

Mgr. Lenka Stará

Mgr. Tomáš Vobořil

čtěte více

Návrat všech žáků do školy

Od pondělí 17. 5. 2021 bude ukončeno distanční vzdělávání. Od tohoto dne mohou do školy nastoupit všichni žáci školy. Rozvrh hodin je zveřejněn v aplikaci Škola online.

Testování bude probíhat jednou týdně, a to vždy v pondělí, případně první den nástupu žáka do školy. Žádáme rodiče žáků 1. až 3. třídy, kteří se chtějí účastnit testování, aby přicházeli do školy od 7,30 do 7,50 hodin.

Nadále platí povinnost mít ve vnitřních prostorách školy ústa a nos zakrytá chirurgickou rouškou.

Všichni žáci jsou od pondělí přihlášeni na oběd.

S pozdravem                                                                                                                  Tomáš Johanovský, ředitel školy

Všechny aktuality

Škola OnLine