Listopadový sběr

Tomáš Vobořil | 16-11-2021

Děkujeme všem žákům, rodičům, babičkám i dědečkům našich žáků za účast na podzimním sběru.

Nasbírali jsme:

4996 kg papíru

478 kg kaštanů

16.4 kg pomerančové kůry

Za tyto suroviny dostaneme celkem 10 357Kč

Po dvou letech, kdy byly výkupní ceny surovin na minimu, se tak výtěžek ze sběru opět stává významnou částí příjmů našeho Spolku rodičů a přátel školy.

Další sběr bychom rádi uskutečnili v únoru a opět budeme vybírat tříděný papír (noviny, časopisy, letáky a kancelářský papír) a ostatní papír (obalový a kartonový bez papírových trubek). Dále pak usušenou pomerančovou a citronovou kůru.

Veškeré příjmy rozdělujeme žákům na třídní konta, ze kterých si jednotlivé třídy hradí náklady na třídní akce (dopravu, vstupné, občerstvení a podobně).

Dále děkujeme rodičům za uhrazení členských příspěvku 200Kč na žáka, které jsou spolu s příspěvky od Města Osečná dalším zdrojem našeho financování.

Bohužel epidemiologická omezení nám zatím nedovolila uskutečnit tradiční Tajný výlet pro nejlepší sběrače, na který nám každoročně plnou částkou přispívá Město Osečná.

Tomáš Vobořil

třídní konta: