Naše dětské dopravní hřiště soutěží o Stavbu roku Libereckého kraje 2022

Tomáš Johanovský | 01-04-2022

Naše nové dětské dopravní hřiště ZŠ a MŠ Osečná ve Školní ulici soutěží mezi 26 přihlášenými v soutěži Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2022.

Vyhlašovateli soutěže jsou Liberecký kraj a partneři – města a obce Libereckého kraje, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Český svaz stavebních inženýrů, Technická univerzita v Liberci a ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r. o.

Soutěž Karla Hubáčka - Stavba roku Libereckého kraje 2022 se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a člena rady pro řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování Jiří Ulvr.

Podpořte naše hřiště svým hlasem, který můžete od 14. března do 30. dubna 2022 dát prostřednictvím webových stránek Stavba roku Libereckého kraje 2022. Vítěz v celkovém hlasování obdrží Cenu veřejnosti.

Podpořit osečenské hřiště můžete svým hlasováním na tomto odkazu: Stavba roku – Dětské dopravní hřiště ZŠ a MŠ Osečná

ZŠ a MŠ Osečná | Naše dětské dopravní hřiště soutěží o Stavbu roku Libereckého kraje 2022