Vestavba výukové kuchyně v ZŠ Osečná dokončena

Tomáš Johanovský | 14-10-2020

Město Osečná úspěšně zrealizovalo projekt „Vestavba výukové kuchyně ZŠ Osečná". V rámci tohoto projektu byla v nevyužitém půdním prostoru hlavní budovy školy vybudována výuková kuchyňka pro žáky ZŠ. Ta bude využívána pro předmět odborné výuky v rámci vzdělávací oblasti Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání (RVP ZV) – Člověk a svět práce. V kuchyňce vznikla tři pracoviště s vybavením. Jednotlivá pracoviště jsou vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a dalšími pomůckami k přípravě jídla. Volný prostor výukové kuchyně je doplněn o jídelní stoly a židle. Vzhledem ke snaze začlenění i osob tělesně postižených do výuky, byl v rámci projektu zakoupen schodolez a v přízemí školy bylo vybudováno bezbariérové WC. Součástí projektu byla i oprava oplocení areálu a dovybavení areálu čtyřmi pevnými lavičkami.

"Projekt „Vestavba výukové kuchyně ZŠ Osečná“, registrační číslo CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0002896 je spolufinancován Evropskou unií."

ZŠ a MŠ Osečná | Vestavba výukové kuchyně v ZŠ Osečná dokončena