Masopust ve škole

Tomáš Johanovský | 24-02-2023

Od samotného rána v pátek 17. 2. 2023 jste mohli potkat na školní chodbě roztodivné bytosti. Ve třídách na prvním stupni zasedli do lavic princezny, piráti, mušketýři, kostlivci, postavy z pohádek i různé předměty.  Všichni, i paní učitelky, se ukázali v převleku paním kuchařkám, kterým předvedli pravý maškarní průvod. V tělocvičně páťáci připravili soutěže pro ostatní spolužáky a na každého čekal malý papírový klaun, do kterého získávali v různých disciplínách razítka. Všichni si stihli vyzkoušet všech jedenáct stanovišť, přesto karneval utekl velice rychle. Tak už přemýšlíme, v jaké masce půjdeme příští rok.

Naděžda učitelka, učitelka I. stupně

ZŠ a MŠ Osečná | Masopust ve škole