Pololetní vysvědčení, prázdniny

Tomáš Johanovský | 27-01-2021

Pololetní vysvědčení bude zítra (28. 1.) předáno pouze žákům 1. a 2. ročníku. Ostatním žákům bude vydáno okamžitě po návratu do školy. Výsledky žáků za I. pololetí jsou k dispozici v aplikaci Škola online.

Na pátek 29. 1. jsou vyhlášené pololetní prázdniny, na které navazují týdenní jarní prázdniny (1. 2. – 5.2.). V době prázdnin bude přerušena distanční výuka a nebude v provozu školní družina.

O organizaci vzdělávání po jarních prázdninách Vás budeme informovat neprodleně po rozhodnutí Vlády ČR.

Tomáš Johanovský, ředitel školy

ZŠ a MŠ Osečná | Pololetní vysvědčení, prázdniny