Základní Škola a Mateřská Škola Osečná

Čtvrťáci už mají svůj „řidičák“ na kolo!

Tomáš Johanovský | 25-06-2026

V uplynulých dnech se žáci 4. třídy zúčastnili dopravní výchovy, kterou úspěšně zakončili složením písemných testů i praktických zkoušek na kole na dopravním hřišti. 

 

Všichni naši čtvrťáci prokázali skvělé znalosti dopravních předpisů i značek v testu i v praxi. Právem tak získa svůj první průkaz cyklisty. Nyní už vědí, jak se bezpečně chovat na silnici, na co si dát v provozu pozor a jak správně vybavit své kolo.

 

 

Gratulujeme všem novým držitelům cyklistického průkazu a přejeme spoustu šťastných kilometrů bez nehod! 

 

 

Mgr. Daniela Martanová, třídní učitelka

ZŠ a MŠ Osečná | Čtvrťáci už mají svůj „řidičák“ na kolo!