V uplynulých dnech se žáci 4. třídy zúčastnili dopravní výchovy, kterou úspěšně zakončili složením písemných testů i praktických zkoušek na kole na dopravním hřišti.
Všichni naši čtvrťáci prokázali skvělé znalosti dopravních předpisů i značek v testu i v praxi. Právem tak získají svůj první průkaz cyklisty. Nyní už vědí, jak se bezpečně chovat na silnici, na co si dát v provozu pozor a jak správně vybavit své kolo.
Gratulujeme všem novým držitelům cyklistického průkazu a přejeme spoustu šťastných kilometrů bez nehod!
Mgr. Daniela Martanová, třídní učitelka