Pronájmy

Ubytování

Chatky se nachází v areálu ZŠ Osečná. Jejich kapacita je 49 osob. Jedna chatka je určena většinou pro 4 osoby. Chatky jsou bez vody a sociálního zařízení, ale je zde možnost použít sprchy a WC v přilehlé budově školy za poplatek (20 Kč na osobu a den). Chatky lze pronajmout i jednotlivě, součástí jejich vybavení nejsou lůžkoviny, nutno použít vlastní (spacák, polštář).

Počty míst v chatkách

• 1x dvoulůžková
  • 2x trojlůžková
  • 1x pětilůžková
  • 9x čtyřlůžková

Edita Hývlová
E-mail: skolni.jidelna.osecna@seznam.cz

Stravování

V případě potvrzeného termínu ubytování je zde možnost stravování ve školní jídelně (pro skupiny nad 35 osob).

Sportovní vyžití

Areál školy: basketbalové hřiště s asfaltovým povrchem (bez poplatku), víceúčelová plocha 44 x 22 m (povrh conipur) Areál SK Osečná: 2 tenisové kurty volejbalové hřiště ( možno použít na nohejbal) ping pong (bez poplatku, nutno mít vlastní síťku a pálky), fotbalové hřiště (možno použít jen v případě vhodného počasí po domluvě se správcem)

Tělocvična o rozměrech 33 x 16 m.

Koupání

Mlékárenský rybník (cca 800m), Chrastenský rybník (cca 2km), Hamerský rybník (cca 6km)

Ceny služeb a pronájmů

• Chatka bez rozdílu počtu lůžek: 500,- Kč / noc bez rozdílu počtu lůžek
  • Chatka: sklad 30.- Kč / den
  • Úklid chatky: 50,- Kč
  • Stanové místo: 40,- Kč / den a stan, pouze v při plné kapacitě naplnění chatek
  • Kuchyně + jídelna: 500,- Kč / den, zaměstnanci 300 Kč/den
  • Učebna: 100,- Kč / hod.
  • Karavan: 300 Kč / den, pouze v při plné kapacitě naplnění chatek
  • Tělocvična